Regulamin

REGULAMIN

1 Podmiot odpowiedzialny

Niniejszy regulamin określa zasady zamawiania towarów przez stronę internetową www.ketologicznie.pl, której właścicielem jest w firma Ebinet Jakub Sotwin, ul. Petofiego 20/5, 31-712 Kraków, NIP:6783181209.

Biuro obsługi klienta i adres do zwrotów znajduje się pod adresem

ul. Petofiego 20/5

31-712 Kraków

2 Definicje terminów wykorzystywanych w niniejszym regulaminie:

Sklep  – sklep internetowy dostępny pod adresem www.ketologicznie.pl

Przedmiot zamówienia – Towar umieszczony na stronie przedmiotu.

Kupujący – Dokonując zakupu na stronie przedmiotu, użytkownik Sklepu staje się Kupującym.

3 Rodzaje działalności

Właściciel sklepu zajmuje się sprzedażą produktów informacyjnych

4 Sprzedaż towarów

Sklep zajmuje się obsługą zamówień i transakcji dokonywanych na stronie www.ketologicznie.pl

Klient może kontaktować się ze sklepem w szczególności za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: biuro@ketologicznie.pl lub przez formularz kontaktowy umieszczony na stronie Sklepu.

Strona internetowa Sklepu korzysta z plików Cookies. Klient może wyrazić zgodę na włączenie obsługi plików Cookies.

Sklep prowadzi działalność we wszystkie dni robocze, w godzinach od 9.00 do 16.00.

Za wszelkie niezgodności opisu Przedmiotu Zamówienia umieszczonego w Sklepie, w tym błędy w tłumaczeniu z języka obcego na język polski, odpowiedzialność ponosi Sklep.

Sklep zobowiązuje się przeprowadzać transakcje z należytą starannością, mając na uwadze zadowolenie Kupującego.

W przypadku produktów informacyjnych Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zdarzenia lub efekty wynikające z wykorzystania przez Kupującego zakupionych informacji . W przypadku informacji mających wpływ na zdrowie i życie Kupującego zaleca się wcześniejszą konsultację z lekarzem.

5 Zwroty i reklamacje

Niezależnie od innych czynników, Kupujący może w ciągu czternastu dni od momentu otrzymania Przedmiotu zamówienia odstąpić od umowy, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. 

Po zakupie kupujący otrzymuje 12 miesięcy gwarancji udzielanej na działanie platformy dieta.ketologicznie.pl.

Reklamacje, wynikające z naruszenia praw Klienta gwarantowanych prawnie, lub na podstawie niniejszego Regulaminu, należy kierować na adres biuro@ketologicznie.pl. Ebinet Jakub Sotwin zobowiązuje się do rozpatrzenia każdej reklamacji w terminie do 14 dni.

Jeżeli którekolwiek postanowienie niniejszego regulaminu zostanie uznane prawomocnym orzeczeniem sądu za nieważne, pozostałe postanowienia pozostają w mocy.

5 Formy płatności i dostawa

Strona ketologicznie.pl oferuje jedną formę płatności: Przelewy24, dzięki czemu nie musisz czekać na potwierdzenie otrzymania przelewu. Dostawa produktu odbywa się drogą mailową, produkt jest dostarczany natychmiastowo. Jeśli nie otrzymałeś produktu skontaktuj się z nami pod adresem biuro@ketologicznie.pl.